הצהרת נגישות

אנחנו, צוות אתר (www.heveltzohar.co.il) חבל צוחר, מתחייבים להבטיח נגישות מיטבית לכל המבקרים באתר שלנו.

 

הגישה המיטבית לאתר שלנו מבוססת על מספר עקרונות נגישות המובילים אותנו:

 1. נושאי האתר
  התמקדות בנושאים חשובים רלוונטיים המאפיינים את אופיו, מטרתו וכוונתו של האתר: אנו מתמקדים בחשיבותם של נושאים רלוונטיים ומספקים מידע ברור וערוך עבור המשתמשים שלנו.
  אנו מתייעצים מעת לעת עם מומחים בעלי וותק, רקע וניסיון בתחום הנגישות על מנת לוודא כי תכני האתר מובנים ומועברים בצורה המתאימה.
 2. תצוגה וניווט נגישים
  אנו משקיעים מאמצים מרביים בתכנון ועיצוב האתר ובמבנה הניווט, על מנת לוודא נוחות ונגישות מקסימלית לכלל המשתמשים.
  אנו מבצעים בדיקות תצוגה וניווט באתר בעין אישית ובוחנת תוך כדי תנועה, כך שהאתר נמצא בסטאטוס של פיקוח תמידי ומשפרים אותו, גם תוך שימוש בבעלי מקצוע עם כלים ותוכנות ברמה גבוהה מרחבי העולם, מבצעים שדרוגים ותיקונים תקופתיים בהתאם לצורך.
 3. נגישות טכנולוגית
  אנו משקיעים באתר שלנו משאבים ותקציבים, ומתמקדים בטכנולוגיה מתקדמת שמאפשרת גישה נגישה לאתר.
  בשל כך אנו בוחרים לעבוד עם המערכת הפופולרית בעולם לה מיליארד משתמשים בקירוב, במטרה לעשות שימוש במודל של הצלחה במערכת ניהול התוכן (CMS) מבית וורדפרס – WordPress, מערכת המקודמת ע"י עשרות ומאות מפתחים מרחבי העולם, קהילה גדולה של קוד פתוח אשר שואפת למצוינות בכל העת. בתוך כך אנו נהנים מפיתוח ושדרוג גרסאות התוכנה ואנו מקפידים לשדרג אותה ואת תוספי הנגישות שלה – לעדכן אותה עם הגרסאות העדכניות ביותר בכל העת.
 4. שיפור ושדרוג מתמשך
  אף אחד לא מושלם, בתחום הנגישות קיימים מנטורים ומומחים רבים בעלי גישות ורעיונות דומים וגם שונים.
  תחום הנגישות מתפתח בכל העת, משנה ומייעל את פניו. לעיתים בקצב שכמעט ובלתי אפשרי לעמוד בו.
  לטענת המומחים, לא קיים דבר כזה של אתר המותאם ומושלם באופן אופטימלי, ולכן נושא הנגישות הופך להיות סוג של "מרדף" אחר האופטימלי ובהחלט משימה לא פשוטה ואף קשה.
  בעולם בו המודעות לצרכי האחר והמוגבל הולכת וגודלת והצורך לייצר שוויון בחברה המערבית הנאורה, אנו עושים כמיטב יכולתנו ומאמצינו לשמור על מידת העדכנות ומתחייבים להמשיך ולשדרג את רמת הנגישות באתר באופן מתמיד.
  אנו עוקבים אחרי המיטב בתחום הנגישות, ומבצעים תיקונים, שדרוגים ושיפורים תקופתיים כדי להבטיח שהאתר יהיה מתאים ונגיש לכלל המשתמשים.

פונים אליכם בבקשה

בסופו של יום המשתמשים, המשתמשים שלנו, המבקרים, הגולשים באתר הם אלה שקובעים מה נוח להם, מה עובד להם ומה לא, מה נגיש ונוח להם ומה פחות, לפיכך אנחנו מודעים לערך שבשיתוף הפעולה עם המשתמשים שלנו.
אנו מברכים ומקבלים בברכה כל הארה, המלצה או דיווח שיש לכם על נושאי נגישות.
נשמח לשמוע מכם ולקבל משוב שיעזור לנו לשדרג את רמת הנגישות של האתר.
מחויבותנו היא להמשיך להתקדם ולשדרג את רמת הנגישות באתר. אנו נמשיך לעקוב אחרי המומלצים והמיטב בתחום הנגישות ונממש כל שיפור ותיקון לאל ידנו הנדרשים כדי להבטיח חוויית משתמש מיטבית עבור כל המבקרים שלנו.

 

גלישה נעימה
צוות אתר חבל צוחר

 

Open chat
1
שלום, במה נוכל לעזור?
(לא פעיל בשבת וחג)